KONST / Litografier / Färglitografi 13878209
nr 1387 8209
Thorstein Rittun
(1929-2018), Norge
Färglitografi, PT, Signerad. Motivet: 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Thorstein Rittun, norsk bildkonstnär född 1929, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:47:06
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Thorstein Rittun
Läs mer om Thorstein Rittun